AWM a ChPL a wytyczne

Marek Koenner04 października 2016Komentarze (0)

Warto pokazać relacje między pojęciami: aktualnej wiedzy medycznej (AWM), wytycznymi towarzystw naukowych a charakterystyką produktu leczniczego (ChPL).

Zakresy

I oczywiście trzeba zastrzec, że te zakresy mogą być zmienne. Na pewno będą inne przy wprowadzaniu produktu na rynek i inne w sytuacji, gdy produkt jest wypierany z rynku przez nowsze metody.

Czym ma się kierować lekarz, pielęgniarka?

Oczywiście najważniejsza jest aktualna wiedza medyczna.

A najbezpieczniej, jeżeli została zawarta już w wytycznych i do nich się stosujemy.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 537 404 455e-mail: kontakt@kancelaria-koenner.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/prawodlalekarza.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: